Üks kingiidee emadepäevaks - RAdezain personaalsed ehtedKas sulle meeldivad ka sõnumiga ehted?
Muidugi.

Aga loogiline ju ka. Kellele ei meeldiks saada kingiks personaalse sõnumiga käevõru või kaelakeed. Võib-olla veel sellise sõnumiga mida mitte keegi, peale kingituse kinkija ja saaja, ei mõista.

Või oma nimega? Või lapse nimega? Miks mitte kalli koera nimega? Või totaka salahüüdnimega? Hahhaa, me peaks "Singirullid" käevõrud endale tellima.

Või näiteks ametinimetusega? "Ema"- kas pole ilusaim ametinimetus maailmas? Või "Ema Mari". Khmm. See on väike vihje neile meestele/lastele, kes on ära unustanud, et emadepäev koputab juba päris kõvasti uksele.

Ok.

Kui sulle, või su emale, või lapse emale, või kellelegi kellele sa just kingitust otsid, meeldivad ka sõnumitega ehted, siis mine RAdezain veebipoodi. Ma olen kindel, et sa leiad sealt sobiva ehte!

Mulle hullult meeldib nende poe juures see, et neil on valikus palju ka meestele sobivaid ehteid. Ja nii kaela- kui ka käeehteid. Mingit soolist ebavõrdsust ei ole. Ja no muidugi meeldib mulle see ka, et tekst saab olla päris oma. Isiklik ja personaalne.

Mina kannan juba mõnda aega kaelas oma kuldset "Õnneseen" medaljoni ja olen sellega väga rahul. Armastan kanda seda nii-öelda tagurpidi, et tekst "Õnneseen" on mu keha poole.
Õnneseeneks sain ma siis, kui mu hea sõbranna Eneli kinkis mulle "Õnneseen" kirjaga käevõru ja nüüd kui RAdezain uuris, mis tekstiga kee mulle meeldiks, siis ei mõelnud ma pikalt.

Sest olen küll üks õnneseen ma. Ah, et miks või?
No vaata seda last.
Lust on tema ema olla.Comments